Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Черкаси, вул. Симоненка 5, оф. 23
м. Черкаси, вул. Симоненка 5, оф. 23
Пн - Пт: 09:00 - 18:00
Субота: 09:00 - 18:00 (онлайн-режим)
Неділя: вихідний
(067) 881-75-75 (093) 881-75-75 (066) 801-75-75 Замовити дзвінок

Монтаж

Компанія "Техно Клімат" займається продажем, установкою, а також гарантійним та післягарантійним обслуговуванням практично будь-якої кліматичної техніки. Ви маєте можливість замовити професійне встановлення кондиціонерів та іншого кліматичного обладнання в Черкасах та Черкаській області.

Встановлення кондиціонерів та іншого кліматичного обладнання у місті Черкаси це складний технічний процес, що потребує професійного інструменту, особливих навичок та достатнього досвіду роботи у цій сфері. Термін служби кліматичного обладнання на 80% залежить від правильності встановлення та якості матеріалів, які були використані під час монтажу. Тому довірити встановлення систем кондиціювання можна лише справжнім професіоналам своєї справи.

Наші монтажники, це професіонали з багаторічним досвідом роботи, які досконало знають весь технічний процес та нюанси своєї справи. Вони не тільки професійно змонтують обладнання, але й допоможуть визначитися з оптимальним місцем його встановлення, а також проконсультують вас щодо його експлуатації.

Ми впевнені у своїй роботі, тому даємо мінімум 3 роки гарантії на послугу "установка кондиціонерів", як і на монтаж будь-якого іншого кліматичного обладнання.

Хочете щоб було дешевше? – Купуйте кондиціонер або інше кліматичне обладнання в нашому інтернет-магазині та отримайте знижку на його встановлення.

Модули для Опенкарт 2.x - 3.x