Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Черкаси, вул. Симоненка 5, оф. 23
м. Черкаси, вул. Симоненка 5, оф. 23
Пн - Пт: 09:00 - 18:00
Субота: 09:00 - 18:00 (онлайн-режим)
Неділя: вихідний
(067) 881-75-75 (093) 881-75-75 (066) 801-75-75 Замовити дзвінок

Вибираємо місце під кондиціонер

Вибираємо місце під кондиціонер

Важливо врахувати: прохолодне повітря в приміщенні буває на двох-триметровій відстані від охолоджуючого приладу. Тому внутрішній блок розміщують так, щоб у зоні його дії був місця для відпочинку чи сну. До того ж при виборі місця слід уникати нагрівальних приладів та всього, що виділяє тепло чи пару. Предмети меблів не повинні бути перешкодою для повітряного потоку, інакше робота пристрою виявиться менш ефективною.

Також звернемо увагу на розташування вікон. У приміщеннях на сонячній стороні охолоджений повітряний потік повинен проходити перпендикулярно до припливу теплого повітря від вікон. Таким чином, буде забезпечено більш рівномірний розподіл температури. До того ж небажано розташовувати апарат навпроти дверей у приміщення, щоб холодне повітря не проникало до інших кімнат. При монтажі спліт-системи під стелею важливо зробити відповідний відступ - щонайменше 20 см від найвищої точки. Так буде забезпечено необхідне місце для циркуляції повітря.

Переважна більшість моделей не володіють функцією припливної вентиляції і охолоджують повітря, що вже знаходиться в приміщенні. Тому для забезпечення оптимального мікроклімату в приміщеннях пристрій, що охолоджує, краще встановити поруч з бризером. При цьому свіже повітря охолоджуватиметься спліт-системою до потрібної температури. У разі встановлення апарата у спальні найкращим варіантом стане монтаж над ліжком. Так спальне місце опиниться поза зоною найбільшого холоду, тому на час сну буде забезпечена приємна температура повітря.

Під час встановлення на кухні важливо вибрати місце подалі від джерел тепла, у тому числі від кухонної плити та інших побутових приладів з нагрівальними елементами. Оптимальним рішенням може стати кутовий або так званий компактний монтаж.

Важливі нюанси під час встановлення кондиціонера

Під час монтажу спліт-системи необхідно вибрати правильне місце для прокладання фреонової траси від зовнішнього до внутрішнього блоку. Зазвичай її довжина буває від 3 до 5, але не більше 10 метрів. Цей показник значною мірою впливає підсумковий цінник монтажних робіт. Елементи конструкції можна задекорувати панелями або сховати під поверхню стін, що не зіпсує інтер'єр і буде безпечнішим для самої спліт-системи.

Правильність монтажу безпосередньо впливає на якість експлуатації та термін служби пристрою. Чи можна встановити спліт-систему своїми руками? Так, але для цього знадобляться відповідні навички та професійне обладнання для правильної установки кондиціонерів. В іншому випадку монтаж краще довірити досвідченим спеціалістам "Техно Клімат". Звертайтесь!

Коментарі
Модули для Опенкарт 2.x - 3.x